Τι ιστορίες μπορούμε άραγε να αφηγηθούμε με μία γιορτινή κάλτσα...
Τι ιστορίες μπορούμε άραγε να αφηγηθούμε με μία γιορτινή κάλτσα, μία χριστουγεννιάτικη μπάλα και μία χούφτα καραμέλες; Ένα θεατρικό εργαστήρι με τραγούδια, παιχνίδια μίμησης και αυτοσχέδιες ιστορίες για να περάσουμε ένα όμορφο, γιορτινό πρωινό στις αίθουσες του μουσείου, με την ηθοποιό και θεατροπαιδαγωγό Άννα Χριστίνα Κάττου.
Ηλικίες: 8-12 ετών
Είσοδος: €7/ανά παιδί
Πληροφορίες και κρατήσεις: education@severis.org | +357 22300994
![2. Savvato sto mouseio - xaroumenes giortines istories - 28.12.19 - IMG_2262.jpg](https://cvar-live-beeb68bb85f54b0197fa9b6b5eab1-05b50c6.divio-media.org/images/2._Savvato_sto_mouseio_-_xaroumenes_giortines_.width-800.jpg)
![3. Savvato sto mouseio - xaroumenes giortines istories - 28.12.19 - IMG_2274.jpg](https://cvar-live-beeb68bb85f54b0197fa9b6b5eab1-05b50c6.divio-media.org/images/3._Savvato_sto_mouseio_-_xaroumenes_giortines_.width-800.jpg)
![4. Savvato sto mouseio - xaroumenes giortines istories - 28.12.19 - IMG_E2271.jpg](https://cvar-live-beeb68bb85f54b0197fa9b6b5eab1-05b50c6.divio-media.org/images/4._Savvato_sto_mouseio_-_xaroumenes_giortines_.width-800.jpg)
![5. Savvato sto mouseio - xaroumenes giortines istories - 28.12.19 - IMG_E2272.jpg](https://cvar-live-beeb68bb85f54b0197fa9b6b5eab1-05b50c6.divio-media.org/images/5._Savvato_sto_mouseio_-_xaroumenes_giortines_.width-800.jpg)