Kedilerin hayalleri olur mu hiç?
![1. Saturdays at the museum - jack the cats dream - 14.3.20 Jack-the-cats-dream4.png](https://cvar-live-beeb68bb85f54b0197fa9b6b5eab1-05b50c6.divio-media.org/images/1._Saturdays_at_the_museum_-_jack_the_cats_dre.width-800.png)
Kedilerin hayalleri olur mu hiç?
Müzede Cumartesi etkinliği bu hafta çok özel olacak; Sarman Kedi Jack’ın Hayali adlı kitabın yazarı Sezgi Yalın sarman kedisi Jack’ı anlatacak. Jack’ın tek bir hayali vardır: Amerika’nın çok soğuk bir şehri olan Şikago’dan güneşli olan bir Akdeniz adasına taşınmak. Jack bu hayalini gerçekleştirebilecek mi?
Kitabın sunumu ve anlatımı üç dilde gerçekleştirilecek: İngilizce, Rumca ve Türkçe. Sonrasında da müze içerisinde sizi keşif ve yaratıcılık dolu aktiviteler bekliyor.
Tüm yaştaki çocuklar için
Giriş: 5 Euro
Yerler sınırlı olduğu için lütfen yer ayırtmak için bizi arayın.
Etkinlik OPAP tarafından sponsor edilmiştir.